Bezlepkové cestoviny Cornito v akcii od 1,29€ a doprava 🚙 nad 60€ zadarmo.

Bezlepkové produkty TOL

Bezgluténové produkty od spoločnosti TOL s.r.o. Poprad sú ideálnou alternatívou pre celiatikov. V sortimente nájdete napríklad kukuričné trubičky Alaska, kukuričné placky, kukuričné prstienky, sezam v karamele, burizony v karamele Tatramelky, ale aj mliečne karamelky Krowky. Všetky tieto produkty sú bezgluténové a výrabané z prvotriednych surovín, vďaka čomu majú skvelú chuť a prijateľné nutričné zloženie.

Kukuričné trubičky Alaska

Kukuričné trubičky Alaska sú známe najmä svojím skvelým nutričným zložením. Okrem toho sú na stránkach tol.sk dostupné s kakaovou, mliečnou, orieškovou, či kokosovou náplňou. Ide vlastne o spojenie krehkej kukuričnej trubičky a lahodného sladkého krému. Ideálne sú najmä tým, že neobsahujú lepok a hlavnou ingredienciou je kukurica, ktorá obsahuje veľa vitamínov a minerálov vhodných rovnako pre deti ako aj pre dospelých.

Kukuričné produkty

bezlepkové kukuričné placky

V sortimente TOL produktov nájdete aj rôzne bezlepkové varianty kukuričných výrobkov. Veľmi obľúbené sú napríklad kukuričné placky, ktoré môžete nakupovať aj s príchuťou a môžu výborne nahradiť pečivo. Sú vyrábané podľa tradičnej receptúry z kvalitnej kukuričnej krupice. Obľúbené sú však aj kukuričné trubičky, či prstienky. Vhodné sú rovnako pre deti ako aj pre dospelých.

Bezlepkové sladkosti

Aj celiatici si môžu vychutnávať sladkosti, ktoré neobsahujú lepok. Príkladom je napríklad obľúbená dobrota sezam v karamele, ktorá vás prekvapí lahodnou karamelovou chuťou. Nám veľmi chutili aj TatraMelky, ktoré sme zobrali so sebou na výlet.

Ľudia, ktorí trpia neznášanlivosťou lepku si dnes už môžu dovoliť rôzne varianty sladkých, či slaných dobrôt. Bezlepková diéta nemusí znamenať len sledovanie zabehnutých chodníčkov, ale práve hľadanie stále nových a nových alternatív. Spoločnosť TOL s.r.o., Poprad zásobuje bezgluténovými výrobkami slovenský trh prostredníctvom obchodných reťazcov ako Terno, Kraj, Samoška, Tesco, Kaufland, Metro, COOP, CBA. Nie vo všetkých predajniach nájdete celý sortiment, avšak väčšina produktov je v týchto predajniach ľahko dostupná.

Produkty, ktoré spoločnosť ponúka, nájdete v galérii nižšie. 🙂

Čo o nás hovoria zákazníci?

[]