Bezlepkové cestoviny Cornito v akcii od 1,29€ a doprava 🚙 nad 60€ zadarmo.

Spoznajte s nami bezlepkové produkty Nutrend!

Spoznajte s nami bezlepkové produkty Nutrend!

Nutrend patrí medzi spoločnosti, ktoré sa zameriavajú na distribúciu zdravých produktov. V sortimente nájdete rovnako produkty, ktoré podporia váš výkon pri športových aktivitách, ale rovnako aj chutné mňamky, ktoré môžu slúžiť ako náhrady bežných nezdravých sladkostí. Svoje si tu nájdu aj bezlepkáči, či ľudia, ktorí trpia inými obmedzeniami, čo sa týka stravy. Všetko môžete navyše nakupovať rýchlo a jednoducho na jednom internetovom obchode.

Obľúbené Nutrend bezlepkové sladkosti

Medzi obľúbené sladkosti medzi širokou verejnosťou patria čokoládové brownies. Čo ak však existuje aj zdravšia varianta tejto maškrty, ktorú si môžete naplno a bez výčitiek vychutnať? DE LUXE – čokoládové brownies od značky Nutrend sú navyše bez obsahu lepku, takže sú vhodné aj pre bezlepkáčov. Pri nákupe si môžete vybrať svoju príchuť, na výber máte tieto možnosti: čokoládový sacher pre milovníkov čokolády, jahodový cheesecake pre jemnú ovocnú chuť, škoricový snack ideálny na jeseň, pomarančovo-kokosový koláč, či napríklad príchuť panna cotta.

Ďalším skvelým produktom, ktorý využijete na dennej báze je populárny Flapjack gluten free. Pre ľudí, ktorí dodržiavajú bezlepkovú diétu ide o skvelú voľbu – sladkosť bez obsahu lepku so skvelou chuťou. Výhoda tohto produktu spočíva v jeho skladnosti. Skrátka si ho nabalíte so sebou a môžete si ho vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek. Zloženie je pritom omnoho lepšie ako klasické tyčinky zo supermarketov. Vyberať si môžete rôzne príchute, ako napríklad banán + čokoláda, slivka + lieskový orech, višňa + jahoda, čokoláda + višňa s horkou čokoládou, čučoriedka + brusnica s jogurtovou polevou, či čokoláda + kokos s horkou čokoládou.

Ak obľubujete rôzne druhy orieškov – skvelou voľbou pre vás bude produkt PROZERO – mandľovo pistáciový koláč. Môžete si ho opäť vybrať v rôznych príchutiach, pričom má zdravšie a plnohodnotnejšie zloženie. Ideálne na bežné dni, keď máte chuť na niečo malé a bezlepkové. Rovnako je pre milovníkov orieškov skvelou voľbou DENUTS – kešu + mandle. V tomto prípade si tiež môžete vybrať aj iné zaujímavé príchute. Aj v tomto prípade ide o produkt bez obsahu gluténu.

Posledným tipom na skvelé bezlepkové produkty predstavujú sladké ovocné pochúťky. Bezlepkovo si môžete pochutiť napríklad na energetickej tyčinke FRUIT ENERGY BAR. Vyberať si môžete rôzne príchute a benefitom pri tomto produkte je aj energia navyše, ktorú môžete získať napríklad pred tréningom, či kedykoľvek počas dňa. JUST FRUIT je ďalšou ovocnou mňamkou, ktorá obsahuje až 50% ovocia a doplnená je lahodnou, tenkou oblátkou.

Proteínové mňamky bez obsahu lepku

Okrem klasických bezlepkových dobrôt môžete siahnuť aj po niektoré proteínových, bezlepkových maškrtách, ktoré nielen potešia vaše chuťové poháriky, ale vám aj dodajú dávky bielkovín. Medzi veľmi populárne patria napríklad rôzne druhy proteínových dobrôt. Medzi takéto produkty patria napríklad proteínové palacinky, ktoré sú nielen vynikajúcou maškrtou, ale aj skvelým doplnkom vášho denného príjmu bielkovín. Spojíte tak dve v jednom a získate skvelé raňajky, či desiatu. Príprava je pritom taktiež veľmi rýchla a jednoduchá, čo patrí medzi ďalšie výhody.

premium-protein-bar-50-cookies-cream
zdroj: nutrend.sk

Veľmi populárne sú aj klasické proteínové tyčinky. Na e-shope patrí medzi favoritov Premium cookies cream tyčinka. Ide o proteínovú tyčinku s vysokým obsahom bielkovín, pričom však obsahuje minimum cukru. Rovnako však môžete zvoliť aj klasiku v podobe banánovej proteínovej tyčinky. V oboch prípadoch ide o rýchlu formu doplnenia bielkovín a energie, pričom si môžete vychutnať príjemnú sladkú chuť. Takéto tyčinky využijete na desiatu alebo kedykoľvek počas dňa, keď máte hlad.

Čo o nás hovoria zákazníci?

[]