Bezlepkové cestoviny Cornito v akcii od 1,29€ a doprava 🚙 nad 60€ zadarmo.

Zdravé dobroty McLLOYD´S

chrumky mclloyds
Zdravé dobroty McLLOYD´S

Zdravé dobroty sú záchranou pre každého z nás, kto sa snaží zdravo stravovať a obmedzovať nezdravé sladkosti, či iné kalorické dobroty. Pokiaľ chcete v zdravom stravovaní naozaj zotrvať, je veľmi dôležité nájsť si zdravé alternatívy nezdravých potravín. Je dôležité si v jedálničku zachovať jedlá a potraviny, ktoré si môžete dopriať bez obáv, no zároveň budete mať pri ich konzumácii radosť a naozaj si ich vychutnáte. Takýmto spôsobom môžete obmedziť chuť na nezdravé jedlo. Veľmi dôležité je to pre ľudí, ktorí chudnú, pretože musia obmedziť svoj kalorický príjem tak, aby boli v deficite.

Poznáte zdravé dobroty McLLOYD´S?

Mclloyds.eu predstavuje spoločnosť, ktorá sa zameriava práve na produkciu zdravých alternatív chutných dobrôt, ktoré potešia vaše chuťové poháriky. Zloženie týchto produktov, rovnako ako nutričné hodnoty sú veľmi priaznivé a preto ich môžete konzumovať bez výčitiek. To je aj samotnou koncepciou spoločnosti, ktorá sa zameriava na radosti z bežných dní, ktoré predstavujú napríklad aj dobré, chutné a výživné jedlá a potraviny.

produkty

Spoločnosť McLLOYD´S ponúka sortiment produktov pre všetky vekové kategórie. Je veľmi dôležité, aby ste už deťom v útlom veku ukazovali dôležitosť zdravej stravy, preto v sortimente tejto spoločnosti nájdete práve aj produkty pre najmenších z kvalitných surovín. Zloženie je obohatené o certifikované organické prísady v ekologickej kvalite, vďaka čomu máte garanciu nákupu vysoko kvalitných produktov.

Konkrétne ide o produkty vo forme rôznych snackov. Pre deti nájdete v sortimente rôzne kukuričné a obilné dobroty vo forme chrumiek. Pre dospelých a teenegarov spoločnosť ponúka zdravšie alternatívy nachos a čipsov.

✔️Produkty od tejto spoločnosti sú vegánske a bezlepkové, takže vyhovujú všetkým bez rozdielov.

Čo sme ochutnali?

Biosaurus Organic Popped

Ako už hovorí názov “Popped” teda “prasknuté”, nie vyprážané. Tieto chrumky sme nikdy pred tým nevideli. O to viac nás prekvapila ich príchuť. Boli pomerne tenké a v troch rôznych príchutiach:

  • nacho cheese
  • red pepper
  • sea salt

Ani tieto chrumky nesklamali svojím kreatívnym tvarom, ktorý môžete vidieť na fotke.

BioSaurus

Ochutnali sme BioSaurus-ov. Vidieť ich môžete na obrázku vpravo. Myslím, že tých pozná väčšina z Vás, aj keď zrejme v trochu inom balení. Tieto chrumky boli balené vo veľkom balíku, ktorý obsahoval štyri menšie balenia. Tie boli veľmi praktické najmä na vychádzky s deťmi, ktoré si ich obľúbili. Tvary dinosaurov sa im taktiež veľmi páčili. Nájdete ich v troch rôznych príchutiach:

  • syrové
  • kečupové
  • morská soľ

Záver

McLLOYD´S teda môže pre vás predstavovať naozaj zaujímavý tip na nákup, o ktorý sme sa s vami chceli podeliť. Touto formou môžete obohatiť svoju bezlepkovú diétu a dopriať si chutné potraviny. Zároveň ide o spoločnosť, ktorá dbá aj na ekologický aspekt výroby a snaží sa redukovať množstvo CO2 pri výrobe finálnych produktov.

Čo o nás hovoria zákazníci?

[]