Bezlepkové cestoviny Cornito v akcii od 1,29€ a doprava 🚙 nad 60€ zadarmo.

Ovocné a zeleninové 100% ZDRAVO šťavy pre podporu zdravia

Šťavy z ovocia a zeleniny môžu predstavovať skvelé spestrenie vášho jedálnička, rovnako ako osvedčený zdroj energie. Treba si však dávať pozor na to, aké šťavy do svojho jedálnička zaradíte, pretože tie s obsahom rôznych konzervačných látok, či iných chemikálií, pre vaše telo nepredstavujú zdroj dôležitých látok.

Ovocie a zelenina obsahujú veľké množstvo pre naše telo dôležitých látok ako sú vitamíny, vláknina, či minerály, ktoré ovplyvňujú správne fungovanie trávenia, či podporujú imunitný systém. Pitím štiav z ovocia a zeleniny môžete do vášho organizmu dostať veľké množstvo prospešných látok.

ZDRAVO šťavy

100% ZDRAVO šťavy vznikli ako produkt spoločnosti KON – RAD v továrni ZDRAVO Organic. Táto spoločnosť sa primárne zameriava na výrobu viacerých zdravých produktov vhodných na každodennú konzumáciu. ZDRAVO šťavy sú vyrábané bez cukru a prídavkov akýchkoľvek konzervačných látok. V sortimente nájdete viac druhov štiav v rôznych kombináciách, ktoré sú obohatené len o prírodné cukry.

Okrem kvality produktov sa táto spoločnosť zameriava aj na udržateľnosť a ekológiu, čo sa odzkradľuje aj pri výrobe týchto produktov. Keďže táto spoločnosť vznikla v Selenči, čo je slovenská dedina v Srbsku, potraviny na výrobu ZDRAVO štiav pochádzajú zo srbskej Vojvodiny. Touto formou spoločnosť podporuje lokálnych pestovateľov a využíva kvalitné ovocie a zeleninu vypestované za ideálnych klimatických podmienok.

Šťavy sa predávajú v sklenených obaloch, keďže je tento materiál omnoho ekologickejší. Okrem ekológie má sklo veľmi dobré podmienky pre zachovanie čerstvosti a pôvodnej chuti obsahu, v tomto prípade ZDRAVO šťavy. Sklené fľaše môžete navyše recyklovať, či v domácnosti využiť na rôzne účely.

Ako sme už spomenuli, pravidelný príjem ovocia a zeleniny je veľmi dôležitý pre dodanie telu prospešných látok. Ovocné a zeleninové šťavy sú tiež ľahko vstrebateľné a preto aj jednoduchšie na trávenie. 100% ZDRAVO šťavy predstavujú ideálnu náhradu kalorických džúsov s vysokým obsahom cukru a ďalších chemických prísad. Benefitom, na ktorý určite nemôžeme zabudnúť predstavuje aj ich neuveriteľne dobrá chuť, ktorá vám pomôže zahnať chuť na nezdravé sladkosti.

Všetky Zdravo šťavy nakúpite aj na našom eshope.

Zaujali vás produkty tejto spoločnosti? Podporujete takéto lokálne spoločnosti, ktoré sa zameriavajú nielen na kvalitu produktu, ale aj na ekológiu?

Čo o nás hovoria zákazníci?

[]