Bezlepkové cestoviny Cornito v akcii od 1,29€ a doprava 🚙 nad 60€ zadarmo.

Ovocné tyčinky plné energie Raw Me bar

raw me

Team Raw Me sa zameriava na výrobu ovocných tyčiniek. Nie však hocijakých. Ide o tyčinky, ktoré majú okrem výbornej ovocnej chuti aj množstvo ďalších výhod. Ide o slovenskú firmu z Veľkej Mače. Ich cieľom je predovšetkým tvorba kvalitných, zdravých a chutných tyčiniek, na ktorých si môžete pochutiť kedykoľvek a kdekoľvek. Okrem toho, že sú tieto tyčinky nesmierne chutné, výhodou je aj ich zloženie.


Tyčinky Raw Me

  • z čisto prírodných surovín
  • bez pridaného cukru
  • vysoká energetická hodnota

  • bez konzervačných látok
  • bez tepelnej úpravy
  • intenzívna ovocná chuť


Tyčinky Raw Me sú bez pridaného cukru, bez lepku, bez laktózy, umelých sladidiel. Tieto vegánske tyčinky majú vysokú energetickú hodnotu a sú vyrábané čisto z prírodných surovín. Vďaka tomu sú vhodné naozaj pre každého a predstavujú ideálny spôsob ako zahnať chuť na sladké a zároveň dodať svojmu telu nejakú energiu.

Čo sa týka výberu produktov, dostupné sú tri alternatívy.

Prvou alternatívou sú klasické ovocno-orechové Raw Me tyčinky s prevažne ovocnými príchuťami. Rozoznáte ich predovšetkým tmavým obalom tyčiniek. Základom tejto tyčinky sú ďatle, rôzne druhy ovocia a oriešky. Tieto tyčinky sú bez pridaného cukru, obsahujú iba prirodzene sa vyskytujúce cukry v ingredienciách. Chuťovo boli tyčinky pomerne dosť sladké a chutné. Ovocná chuť bola veľmi intenzívna a pomer cukrov k sacharidom bol pomerne “rozumný”.


Druhou alternatívou tyčiniek sú ovocné tyčinky obsahujúce mrazom sušené ovocie. Pri sušení ovocia mrazom, dochádza len k minimu straty vitamínov a iných dôležitých látok. Balenie týchto tyčiniek je farebne veľmi výrazné a odlišné. Nájdete ich v sýto červenej, ružovej a bledo modrej farbe. Ich zloženie je takmer čisto spojením ďatlí a ovocia, plus je pridané malé množstvo orieškov. Vďaka tomu sú veľmi svieže a sladké. Dostupné sú v príchutiach jahoda, čierna ríbezľa a malina. Okrem chuti sú aj nutrične vyvážené a predstavujú ideálny snack počas dňa.


Poslednou skupinou produktov sú kakaové tyčinky Raw Me. K základu tyčinky je totiž ešte pridané kakao, aby si to svoje našli aj milovníci kakaových dobrôt. Z tejto skupiny sú dostupné príchute: oriešok, čierne ríbezle a malina. Tieto tyčinky boli odlišné od predchádzajúcich dvoch skupín. Ide o tyčinky, v ktorých je kakao veľmi výrazné. Pokiaľ máte radi dobroty, ktoré nie sú úplne extra sladké asi by som siahol po týchto tyčinkách.


Ktoré tyčinky nám chutili najviac?

To Vám povedať neviem, všetky tyčinky boli chutné a sladké a mohli by sme ich jesť každý deň. Myslím však, že hlavné využitie tyčiniek je predovšetkým pri nejakej aktivite. Či už ide o prechádzku v lese, výlet na bicykli, turistiku, či po fitku. Viac o tyčinkách nájdete tu.

Vďaka takémuto relatívne širokému výberu si to svoje nájde naozaj každý? Vyskúšate aj vy tieto unikátne bezlepkové tyčinky?

Čo o nás hovoria zákazníci?

[]