Bezlepkové cestoviny Cornito v akcii od 1,29€ a doprava 🚙 nad 60€ zadarmo.

Príbeh bezlepkáča som začal písať v roku 2015, keď mi bola diagnostikovaná celiakia. Niekoľko mesiacov potom sa k tomu pridala aj laktózová intolerancia.

Nakoľko som v tej dobe veľa informácii o celiakii nevedel nájsť, rozhodol som sa nazbierané informácie zosumarizovať a ponúknuť aj ostatným bezlepkáčom. Preto vznikol tento blog, kde som sa snažil prinášať zaujímavé informácie, články o bezlepkových produktoch a možnostiach, kde ich zakúpiť, až po bezlepkové recepty.

Postupom času sa z neznámeho blogu stal jeden z najväčších webov o celiakii na Slovensku, ktorý navštevovali stovky ľudí denne. Po 5 rokoch blogovania som k webu pridal aj e-shop s bezlepkovými produktami. Dnes je Bezlepkáč.sk internetový obchod s bezlepkovými produktami. V e-shope nájdete produkty značiek Schär, Nutri Free, Barbara, Cornito a mnohé iné…

Už to nie je iba o mne

Sám by som to určite nezvládol. Zastrešiť blog, recepty, články a v neposlednom rade aj e-shop je makačka. Preto som veľmi rád, že v mojom tíme je aj Veronička. Ak sa Vám na stránke zapáčil nejaký špeci recept, s najväčšou pravdepodobnosťou bude práve od nej. A to ani z ďaleka nie je všetko, začo jej patrí moja vďaka. Jej prácu nájdete aj na bezlepkáčovskom Instagrame a Facebooku. Všetky fotky, príspevky, videá, tipy a odpovede na Vaše otázky sú jej skvelou prácou!

Ekologicky a udržateľne

Záleží nám na našej planéte a aj z toho dôvodu dávame obalovému materiálu a krabiciam druhý život. Všetky objednávky odosielame v krabiciach, ktoré už majú kus cesty za sebou. Aj takto chceme malou troškou prispieť k udržateľnosti na našej planéte.

Cieľ a vízia

Mojím cieľom je spokojný zákazník. Viem, že bezlepkáči to vo všeobecnosti nemajú ľahké, preto sa snažím neustále zvyšovať úroveň služieb a komunikácie, rozširovať ponuku kvalitného bezlepkového sortimentu a pravidelne informovať o novinkách prostredníctvom newsletterov. Aby som k Vám bol bližšie, intenzívne komunikujem aj prostredníctvom sociálnych sietí – Facebook a Instagram.

Stať sa firmou, ktorú zákazníci vnímajú ako Lovebrand ❤️ a neustále sa k nej radi vracajú. Či už po informácie, recepty alebo chutné produkty.

Andrej Laciak

Kde všade bezlepkáča spomenuli, nájdete na tejto stránke.

[]