Bezlepkové cestoviny Cornito v akcii od 1,29€ a doprava 🚙 nad 60€ zadarmo.

Tipy na bezlepkové pečenie s Liana

Liana bezlepkové produkty

Bezlepkové pečenie je dnes už možné aj vďaka rôznym prípravkom, ktoré nahrádzajú klasické múky na pečenie. Okrem iného sa výrobou takýchto bezlepkových zmesí sa zaoberá aj Lianasro.sk. Firma sídli na Slovensku, konkrétne v Raslaviciach. Vo svojom sortimente ponúka nespočetné množstvo, prevažne práškových surovín pre vaše kreatívne pečenie bez lepku.

bezlepkové pečenie

Proces výroby práškových výrobkov je technologicky náročný súbor procesov, ktorý podlieha stálej kontrole. Všetky výrobky musia mať zložky v požadovanej kvalite na základe čoho si vysluhujú označenie – bezlepkové.

Produkty na bezlepkové pečenie

V sortimente nájdete bezlepkové zmesi na pečenie, nápoje a ochucovadlá, stužovače, pudingy, produkty na zaváranie a množstvo ďalšieho. K dispozícii je možnosť nákupu v maloobchodných a gastro baleniach vhodné pre cukrárov či pekárov. Stránka vám tiež prináša množstvo inšpirácie na zdravé, chutné a kreatívne recepty. V sekcii blog zas nájdete množstvo rád a tipov do vašej kuchyne.

Jednotlivé produkty, ktoré nájdete na internetovom obchode majú konkrétne zloženie na obale. Vo všeobecnosti však platí, že ide o bezlepkové ingrediencie vysokej kvality, ktorá je kontrolovaná pri výrobe. Okrem toho, že Liana produkty môžete nakupovať na internetovom obchode, sú dostupné aj v niektorých obchodných reťazcoch. Produkty sú dostupné aj pre Českú republiku, prostredníctvom e-shopu.


Čo všetko sme od Liana vyskúšali?

Bolo toho naozaj veľa. V podstate všetko, čo vyrábajú.

Pudingy

Urobili sme si napríklad bezlepkové pudingy. V ponuke majú rôzne druhy. My sme vyskúšali puding z tmavej čokolády, mliečnej čokolády a tiež vanilkový. Všetky boli vynikajúce. Pri varení žiadne komplikácie a chuťovo naozaj dobré. Hlavne tmavá čokoláda chutila naozaj čokoládovo/kakaovo.

Ozdobili sme si ich ovocím a piškótami a mohli sme jesť.


Nápoje LianaVIT

Za skúšku stáli aj osviežujúce nápoje LianaVIT. Už názov indikuje, že v nápoji budú vitamíny. Áno a rovno 10 rôznych vitamínov; celý B komplex, vitamín C a E. Taktiež sú vyrobené s prírodnou arómou, farbené extraktmi z rastlín, bez umelých sladidiel a konzervačných látok. Príchute, ktoré môžete skúsiť sú: pomaranč, citrón, malina, cola.

Nápoj si viete pripraviť aj ako sódu alebo si ho môžete prisypať do teplého čaju. Toto sme síce nevyskúšali, ale milovníkov sódy a čaju môže táto informácia potešiť.


Šľahačkové potešenie

K tomuto sa veľa napísať nedá. Šľahačka na akýkoľvek dezert, vyšľaháte a máte. 🙂


Bezlepkové zmesi

Tých je na výber viacej ako dosť a je si z čoho vyberať, či už máte záujem piecť chleba, kysnuté cesto, píškótový korpus alebo perník. Na každý typ existuje samostatní múka. Samozrejme sme si zo zmesí aj piekli. Nižšie nájdete niekoľko receptov, v ktorých sme využili bezlepkové zmesi. A časom pribudnú určite aj ďalšie. Napríklad z “Cake Mix” sme spravili neskutočne nadýchané palacinky…

Prečo si vybrať produkty značky Liana?

  • slovenský výrobca,
  • viac ako 25 rokov na trhu,
  • gluten free produkcia,
  • komunikácia priamo so spotrebiteľmi,
  • vyše 500 neustále pribúdajúcich receptov,
  • kvalita a tradícia v každom výrobku.

Liana ponúka okrem spomínaných výrobkov aj množstvo ďalších, ktoré sa určite oplatí vyskúšať.

Vyskúšate aj Vy produkty Liana? Radi pečiete bezlepkovo? Aké sú vaše obľúbené bezlepkové recepty? Podeľte sa o ne s nami v komentároch!

Čo o nás hovoria zákazníci?

[]