Bezlepkové cestoviny Cornito v akcii od 1,29€ a doprava 🚙 nad 60€ zadarmo.

LepokFit – čo to je a pre koho je vhodný?

LepokFit - čo to je a pre koho je vhodný?

LepokFit je prípravok, ktorý obsahuje rastlinné tráviace enzýmy. Jeho úlohou je predovšetkým rozklad lepku v tenkom čreve, vďaka čomu predstavuje dôležitú pomôcku pre ľudí, ktorí majú problém s konzumáciou lepku. Pre koho je tento produkt určený, ako ho užívať a ako funguje?

LepokFit – základné informácie

lepokfit

Tento výrobok vznikol na základe vedeckých štúdií, ktoré potvrdili priaznivé pôsobenie rastlinných enzýmov na rozklad lepku. Vďaka tomu, že pre organizmus predstavujú účinný a efektívny spôsob ako sa vysporiadať s lepkom. Balenie obsahuje 30 tabliet, pričom je vhodné tablety konzumovať pred požitím jedla s obsahom lepku.

Tableta je obalená hladkým poťahom, vďaka čomu sa rozkladá až v tenkom čreve, kde pôsobí. V skratke funguje princíp nesmierne jednoducho. Výživový doplnok obsahuje rastlinné enzýmy z rastliny Carica Papaya. Tie dokážu štiepiť oligopeptidy na aminokyseliny, ktoré sú lepšie stráviteľné. Takto vedia poradiť ľuďom, ktorých tráviaci systém nedokáže sám spracovať lepok na ľahšie stráviteľné súčasti.

TIP PRE VÁS: Pre zistenie účinnosti si môžete prezrieť recenzie od zákazníkov.

Pre koho je prípravok určený?

Tablety môžu užívať tehotné aj dojčiace ženy po konzultácii s lekárom. Vďaka svojmu zloženiu je tiež vhodný pre vegánov aj vegetariánov, avšak pozor treba dať na tú skutočnosť, že enzýmy majú fibrinolytický účinok. To môže predstavovať problém pre ľudí, ktorí pravidelne užívajú lieky na riedenie krvi. Produkt tiež nie je vhodný pre deti do 3 rokov.

Vo všeobecnosti však netreba zabúdať na to, že tento prípravok nie je určený na liečenie celiakie – jediným účinným liekom na toto ochorenie je bezlepková diéta. Tento produkt je vhodný pre ľudí, ktorí trpia intoleranciou na lepok – môže predstavovať rýchlu a účinnú pomoc. Prípravok sa môže užiť napríklad pri konzumácii lepku z nedbalosti.

Čo o nás hovoria zákazníci?

[]