Bezlepkové cestoviny Cornito v akcii od 1,29€ a doprava 🚙 nad 60€ zadarmo.

Bio produkty a dm drogerie markt (DM Drogéria)

DM bio produkty

dm drogerie markt patrí medzi obchodné reťazce, ktoré do svojho sortimentu zaradili aj BIO produkty. Produkty dmBIO predstavujú kvalitu pochádzajúcu z ekologického pestovania. Nákupom týchto produktov podporujete teda nielen svoje zdravie, ale rovnako aj kvalitu životného prostredia. Produkty sú certifikované a nájdete ich vo všetkých predajniach dm drogerie markt, kde tvoria samostatné oddelenie pre prehľadný výber.

BIO produkty bez obmedzení

dm bio rada produkty logo

Veľkým pozitívom dmBIO produktov je najmä to, že sú prakticky pre každého. Svoje si tu totiž nájdu vegetariáni, vegáni, celiatici, či ľudia s inou potravinovou intoleranciou. V súčasnosti sa sortiment rozšíril až na 450 produktov. Okrem sortimentu zdravých BIO produktov sa však tento obchodný reťazec zameriava aj na sprostredkovanie prírodnej, vegánskej kozmetiky od množstva renomovaných značiek.

dm drogerie markt sa v súčasnosti často spája aj s témou udržateľnosti a ekológie, vďaka čomu môžu ísť príkladom aj mnohým ďalším veľkým obchodným reťazcom. Dokonca priamo v predajniach nájdete množstvo produktov, ktoré vám môžu pomôcť nájsť si ekologickejšie návyky a obmedziť tak produkovanie odpadu.


Čo sme ochutnali?

My sme u nás vyskúšali hneď niekoľko produktov z tejto rady. Väčšina z nich bola z bezlepkových ovsených vločiek.

Ochutnali sme müsli, ktoré sa skladajú z ovsených vločiek, slnečnicových semienok, ryžových vločiek, ľanových semienok a sezamu. Boli chutné a dokonca sme si trúfli ich použiť aj v našom recepte na bezlepkovú pečenú fašírku.

Čokoládové müsli boli zložené prevažne z ovsených vločiek, kukuričných lupienkov a čokoládových gulôčok. Chuťovo boli naozaj iné a “na zjedenie”. 🙂

Chrumky z ryžovej múky. Vhodné predovšetkým ako snack na cesty.

Zmes na čokoládový koláč. Jeho príprava bola veľmi jednoduchá a zjedený bol tiež hneď.

Zmes na chleba. Táto zmes je tvorená prevažne z ryžovej múky, no nájdete v nej aj pohánkovú múku, tekvicové a ľanové semiačka. Chlieb bol chuťovo dobrý a mäkký. Tu je však asi dôležité podotknúť, že veľmi záleží na rúre/pekárničke v ktorej ho pečiete.


Rad dmBIO

Rad dmBIO obsahuje produkty, ktoré sú ideálne pre desiatu, zdravé sladké dobroty, produkty na pečenie a varenie, obilniny, ale aj nápoje a kvalitné čaje. Sortiment obsahuje aj produkty pre najmenších, ktoré sú z vysoko kvalitných surovín a predstavujú ideálny začiatok kvalitnej stravy vášho bábätka. Bezlaktózové a bezlepkové produkty sú označované príslušnými symbolmi, vďaka čomu si bez problémov vyberie naozaj každý.

Čo o nás hovoria zákazníci?

[]