Bezlepkové cestoviny Cornito v akcii od 1,29€ a doprava 🚙 nad 60€ zadarmo.

Bezlepkové potraviny Novalim

Bezlepkové potraviny Novalim predstavujú široké spektrum chutných potravín bez obsahu lepku. Novalim.net je výrobca a zároveň internetový obchod, ktorý ponúka rôzne kategórie bezlepkových potravín. Spoločnosť Novalim sa zameriava predovšetkým na výrobu vysokokvalitných potravín v diétnej, bezgluténovej a nízkobielkovinovej forme.

logo-novalim

Zároveň má táto spoločnosť vlastné prevádzky, v ktorých sa tieto produkty vyrábajú. História spoločnosti začína už v roku 1991. Od svojich počiatkov sa orientuje najmä na výrobu a sprostredkovanie bezlepkových produktov. Zakladateľom je Ing. Jozef Poprac, Csc., ktorý aplikoval svoje dlhoročné poznatky z potravinárskeho priemyslu do vývoja kvalitných produktov bez obsahu lepku.

Spoločnosť v najväčšom možnom rozsahu používa prírodné suroviny, pričom základnými surovinami pri výrobe sú kukuričný a zemiakový škrob. Ďalej sa vo veľkej miere využívajú aj ryžová, kukuričná a sójová múka.

Bezgluténové parené výrobky

Parené buchty a knedle asi každému z nás pripomínajú detstvo. Spoločnosť aj tieto produkty vyrába v bezgluténovej verzii, vďaka čomu si ich môžu dopriať aj celiatici. Nakupovať ich môžete priamo na stránkach Novalim/parené výrobky. My sme si ich vyskúšali posypané makom a Grankom a veľmi nám chutili. 🙂

Žabky – bez laktózy

3,49 s DPH

Maria (125g) – Schär

2,49 s DPH

Kokoska – pusinka – (35g)

Original price was: 0,99€.Current price is: 0,79€. s DPH

Nezabudnite však buchty podľa návodu na 20min napariť! Ak ich dáte do mikrovlnky nebudú také dobré.

Bezgluténové cestá

bezgluténové cesto

Bezlepkové cesto môže predstavovať základ pre milióny receptov do vášho jedálnička. Určite preto oceníte, že v sortimente tohto internetového obchodu nájdete aj tento unikátny produkt. K dispozícii máte pri nákupe medové a linecké bezgluténové cesto. S cestom sa výborne pracovalo a nakoľko bolo pomerne dosť sladké, nedávali sme do pečenia toľko cukru, ako sme mali zapísané. Naše výtvory si môžete pozrieť na konci článku.

Bezgluténové múčne polotovary

V tejto sekcii nájdete produkt bežnej spotreby v bezlepkovej variante. Veľkým benefitom týchto bezlepkových potravín je najmä rýchlosť prípravy pokrmov, či široké spektrum využitia. To, že máte zakázané konzumovať lepok neznamená, že nemôžete konzumovať žiadne bežne múčne výrobky. Vyberajte si alternatívy vo forme bezgluténových múčnych výrobkov a doprajte si klasické jedlá v bezlepkovej variante.

Bezgluténové pochutiny

Asi každý z nás miluje sladké v rôznych formách. Celiatici majú však maškrtenie omnoho náročnejšie, pretože si nemôžu dovoliť konzumovať čokoľvek. Novalim opäť vo svojom sortimente ponúka sortiment bezlepkových pochutín, ktoré si zamilujete. Nám chutili najviac Mariela keksíky, ktoré pripomínali tradičné Marína keksíky. No za ochutnanie stoja určite aj Madlenky, ktoré sa ku káve neskutočne hodia. Nemusíte sa tak obmedzovať a zároveň neporušíte ani vašu bezlepkovú diétu.

Čo o nás hovoria zákazníci?

[]