Bezlepkové cestoviny Cornito v akcii od 1,29€ a doprava 🚙 nad 60€ zadarmo.

PINCH OF SWEET: Koláčikové kráľovstvo bez lepku

Rozprávka s názvom Pinch of Sweet vás prevedie úžasným kráľovstvom sladkej chuti. Koláčikové kráľovstvá môžete nájsť v mnohých mestách, pod mnohými názvami, avšak len Pinch of Sweet poskytuje lahodný sortiment koláčikov bez obsahu lepku. Tieto dobroty sú vhodné aj pre celiatikov, no svojou lahodnou chuťou a kvalitnými surovinami pohladia chuťové poháriky každého milovníka sladkého. Okrem bezlepkovej varianty sa pri objednávke vybraných druhov viete dohodnúť aj na prirodzene bezlaktózovej, prípadne low carb verzii koláčikov a v ponuke tiež nájdete prirodzene bezlaktózové koláčiky, ktoré neobsahujú vôbec žiadnu mliečnu bielkovinu.

Kto sú Pinch of Sweet?

Pinch of Sweet je lab, ktorý sa nachádza v Nitre, konkrétne na adrese Párovská 40. V tomto kúzelnom “laboratóriu” vznikajú všetky úžasné dobroty, ktoré si len viete predstaviť a ktoré si môžete objednať. Majiteľkami tohto kúzelného miesta sú Nina a Tímea, ktoré našli vášeň v pripravovaní lahodných koláčikov. Okrem kvality surovín a neuveriteľne dokonalej chuti vás koláčiky potešia aj prepracovanou vizuálnou stránkou.

Veľmi kúzelné je aj to, že obidve dievčatá, ktorým Pinch of Sweet funguje už 4 rok, sa k pečeniu dostali len náhodou. Nina je celiatička a rada piekla a Tímea zase skúšala všelijaké zdravšie varianty sladkého, ktoré nie sú bežne dostupné. Ich chuť učiť sa a neustále sa zdokonaľovať v pečení, balanse chutí a zdobení vyústila až do tohto jedinečného projektu, ktorý teraz môže potešiť všetkých ľudí v rámci Slovenska. Nina a Tímea sú susedky, ktoré v sebe objavili lásku k pečeniu a zanietene si dávali ochutnávať svoje najnovšie výtvory.

Štartom ich spoločného podnikania bola ponuka na spoluprácu pre novo otvorenú reštauráciu. Od tohto obdobia nemajú o zákazníkov núdzu a dokonca neustále pridávajú do ponuky nové skvelé koláče v bezlepkovej variante.

V jednoduchosti je krása

Pinch of Sweet sa riadi najmä heslom, že aj minimalistické koláče môžu byť neodolateľné. Ich hlavnou víziou je prepracovanie chuti do posledného detailu a správna voľba kvalitných surovín. Samotné zdobenie sa snažia držať v čo najjednoduchšom prevedení, aby boli koláče minimalistické a prekvapili neodolateľnou chuťou. Ak je predsa koláč upečený v dokonalom pomere kvalitných ingrediencií, bude potešením rovnako pre oko ako aj pre chuťové poháriky.

💡V ponuke dnes už nájdete aj slané varianty koláčov. Veľmi obľúbený je aj slaný koláč quiche.

Pinch of Sweet prevracia mýty

Na Slovensku sa často stretávame s názorom, že čo je zdravé nie je chutné. Je to “málo sladké”, “príliš zdravé”, “nezasýti ma to”. Tieto typické názory však nemajú s koláčikmi od Pinch of Sweet nich spoločné. Nina a Tímea vás šmahom jedného sústa presvedčia o opaku a vy si na ich bezlepkových variáciách pochutíte ako nikdy predtým. Aj samotné majiteľky často konštatujú, že medzi ich zákazníkov patria aj ľudia, ktorí netrpia celiakiou. A práve takýchto zákazníkov stále pribúda. 🙂

Aké poklady sa skrývajú vo vnútri Pinch of Sweet?

No ale teda, aby sme prešli k veci a odkryli čo sa skrýva vo vnútri tohto koláčikového kráľovstva. Pochutiť si môžete na cheesecakoch ozaj od výmyslu sveta, nehovoriac o crêpe cakes alebo teda palacinkových tortách, ktoré sa jednoznačne dostali do rebríčka obľúbenosti na popredné miesto. Spomenúť tiež môžeme, že práve dievčatá z Pinch of Sweet boli prvé na Slovensku, ktoré ich začali robiť, samozrejme hneď v 100% bezlepkovej verzií.

Okrem iného ponúkajú aj mix krabičky koláčikov, ktoré Vám dokonca rady privezú v rámci Nitry, okolia alebo po rozvozových trasách (NR-TO-PE-TN) ale aj smerom do Bratislavy. Čo sa týka obsahu krabičiek, tak tie sa vždy menia a v krabičke nájdete vždy iné koláčiky. Okrem mix balíčku si môžete vybrať aj mix tartaletiek, rolád, puffiek, mini pavloviek alebo mix crêpe cakes. Náročné si vybrať? Nepochybujeme:)

Čo o nás hovoria zákazníci?

[]