Bezlepkové cestoviny Cornito v akcii od 1,29€ a doprava 🚙 nad 60€ zadarmo.

Efektivita tabletiek na odvodnenie

Efektivita tabletiek na odvodnenie
Efektivita tabletiek na odvodnenie

Zavodnenie organizmu alebo inak povedané zadržiavanie vody v tele je veľmi častý problém, ktorý nám zbytočne pridáva kilogramy navyše. Zavodnenie je stav, kedy sa voda nahromadí v tkanivách, dutinách, či obehovom systéme. Veľmi častý je tento stav u tehotných žien, kedy môže viesť až k opuchom a ďalším sprievodným javom. Často sa však zavodnenie týka aj ľudí, ktorí nemajú dostatok pohybu a nestravujú sa dostatočne zdravo.

Zavodnenie je jeden zo zdravotných problémov, ktoré sa môžu vyskytnúť u každého z nás. Avšak v niektorých prípadoch ani nezaregistrujeme jeho príznaky a dokonca nám ani neznepríjemňuje život. Naopak u niekoho môžu ústiť až do omnoho závažnejších zdravotných indispozícií, ktoré sa s tými ochorením spájajú.

Retencia vody zvyčajne nie je závažným zdravotným problémom, avšak pre náš organizmus je zbytočne zaťažujúca. Aj zo zdravotného hľadiska môže pre váš organizmus spôsobovať komplikácie. Pokiaľ však vodu zadržiavate už pridlho môže tento stav podporiť iné vážnejšie zdravotné ťažkosti ako sú zlyhanie srdca, či ochorenie obličiek.

 


Tabletky na odvodnenie a ich funkcia

Pre odstránenie tohto nepríjemného stavu sú najrýchlejšou metódou práve tabletky na odvodnenie. Užívajú sa veľmi jednoducho a na trhu nájdete veľké množstvo takýchto produktov. Avšak, ktoré sú naozaj účinné? My vám prinášame prehľad najúčinnejších tabletiek na odvodnenie so zaručenou účinnosťou.

Ide o väčšinou o prírodné výživové doplnky so zložku aktívnych bylín. Jedná sa o močopudné byliny, ktoré zaručujú aby sa organizmus zbavil prebytočnej vody. Zároveň sú jednotlivé doplnky obohatené o ďalšie zložky, ktoré napomáhajú vášmu organizmu k zdarnému fungovaniu a zlepšeniu imunity. Prinášame vám prehľad účinných a kvalitných prípravkov, ktoré hravo zatočia s vašimi problémami so zavodnením.


FORFEMINA

forfemina

Prípravok  na odvodnenie FORFEMINA má jedinečné zloženie. Okrem bylín je zloženie obohatené aj o zinok. Zinok má pre náš organizmus ešte omnoho viac pozitívnych účinkov. Napomáha kostiam, kĺbom, zlepšuje imunitu, pôsobí protizápalovo a reguluje činnosť metabolizmu. Taktiež v zložení nájdete aj brusnicu, pŕhľavu a jablčný ocot.

Účinky lieku FORFEMINA sú u väčšiny používateľov uspokojivé. Zameriava sa najmä na zmiernenie opuchov, nafukovania a nadmerného potenia. Prípravok sa zameriava najmä na zamedzovanie udržiavania vody v tele, napomáha činnosti obličiek a zároveň vďaka unikátnemu zloženiu prispieva aj k celkovému fungovaniu organizmu.

 


Kneipp 3 bylinky na odvodnenie

kneipp 3 bylinky na odvodnenie

Tento prípravok je vhodný na užívanie aj v rámci tehotenstva. Ide o zmes 3 účinných bylín bez zbytočných chemických látok. Prípravok obsahuje pŕhľavu, borievku a prášok z vňate petržlenu. Práve preto je tento doplnok jemný k vášmu organizmu a nezaťažuje pečeň, či žalúdok. Samotné účinky sa však prejavujú individuálne u každého jedinca. Prípravok funguje najmä na základe využitia močopudných účinkov daných bylín a tým sa organizmus zbaví prebytočnej vody.

 

 


Bylinky na odvodnenie Forte

bylinky na odvodnenie forte

Prípravok Forte obsahuje zmes až 4 účinných bylín. Konkrétne obsahuje petržlen, pŕhľavu, výťažky z brezy a borievku. Ide tiež o močopudné byliny, no niektoré z nich sú známe aj na základe ich antioxidačných účinkov. Systém dopĺňa biotín a kyselina listová. Pre správnu účinnosť tabliet je potrebné ich doplniť zdravou životosprávou.

Prípravok sa odporúča aj na dlhodobé užívanie. Avšak po dlhšom (napríklad 4 týždňovom) užívaní sa odporúča dať krátku prestávku v podobe jedného týždňa bez výživového doplnku. Okrem jeho základného účinku sa tiež zameriava aj na celkové posilnenie organizmu.

Čo o nás hovoria zákazníci?

[]