Využite 10% zľavu na nákup v minimálnej hodnote 30€ so zľavovým kódom "bezlepkac10". (Neplatí na produkty Cornito.)

Kukuričné trubičky Alaska

Alaska

Alaska je značka, ktorá sa zaoberá výrobou tradičných kukuričných trubičiek plnených lahodným krémov rôznych príchutí. Tieto produkty vyrába spoločnosť ALASKA FOODS s.r.o. so sídlom vo Vajkovciach. V tejto kombinácii vzniká lahodná maškrta, ktorá je cenovo dostupná a chuťovo originálna. Okrem toho, že ide o chutnú maškrtu určite oceníte, že je vyrábaná bez konzervačných a syntetických látok.

Výroba

Výroba kukuričných trubičiek Alaska prebieha vo výrobnej hale vo Vajkoviciach. Pri výrobe produktov je používaný repkový a palmový olej s RSPO certifikátom. V dohľadnej dobe však spoločnosť prechádza na nové plnky bez palmového oleja. Trubičky sú vyrábané z kukurice. Tá má sama o sebe veľké množstvo živín a je nutrične bohatá na vitamíny a minerálne látky. Kukurica by mala byť dôležitou zložkou stravy najmä u vyvíjajúcich sa detí, u ktorých podporuje správny vývin a rast. Rovnako má aj význam u dospelých, ktorým dodáva energiu a vitalitu.

Ide o chránenú značku vo všetkých krajinách Európskej únie, ale aj v iných krajinách sveta. Okrem Slovenska sa už produkty tejto značky dostali aj na trhy iných krajín. Tieto kukuričné trubičky majú u zákazníkov veľkú obľubu najmä kvôli výhodnej cene, bezlepkovému zloženiu a udržateľnému spôsobu výroby.

Alaska totiž patrí medzi značky, ktoré ukazujú, že sa dá vyrábať zdravé produkty a brať pritom ohľad aj na životné prostredie. Priamo na stránkach môžete nájsť všetky dôležité certifikáty, ktoré spoločnosť získala. Produkty nájdete v bežných potravinových reťazcoch.

Produkty Alaska

Alaska sa v súčasnosti zameriava len na výrobu kukuričných trubičiek s rôznymi náplňami. V sortimente nájdete:

  • kukuričné trubičky plnené kakaovým krémom (83%)
  • kukuričné trubičky plnené mliečnym krémom (83%)
  • kukuričné trubičky plnené krémom s kokosovou príchuťou (83%)
  • kukuričné trubičky plnené krémom s lieskovo-orieškovou príchuťou (83%)

Kukuričné trubičky sú výbornou náhradou za nezdravé sladkosti. Majú totiž vynikajúce zloženie a dobré nutričné hodnoty. Zároveň však ide o veľmi chutné sladkosti, ktoré sú vyrábané bez zbytočnej chémie a výroba je tiež ohľaduplná k životnému prostrediu. Produkty sú vhodné aj pre celiatikov. Vyberajte si produkty, ktoré podporujú svojou výrobou dobré veci a sú zdravé pre vaše telo.

[]