Bezlepkové cestoviny Cornito v akcii od 1,29€ a doprava 🚙 nad 60€ zadarmo.

Aké spaľovače tukov sa naozaj oplatia?

Aké spaľovače tukov sa naozaj oplatia?
Aké spaľovače tukov sa naozaj oplatia?

Pokiaľ sa snažíte o redukciu hmotnosti, či už ako amatér, či športovec, určite ste už počuli o spaľovačoch tukov. Ide o výživové doplnky s obsahom aktívnych látok, ktorých úlohou je predovšetkým znížiť množstvo tuku na vašom tele. Spoločnosti sa pretekajú aby vynašli čo najrýchlejší a najúčinnejší spôsob ako sa ľudia môžu zbaviť nechcené podkožného tuku. Ako si však vybrať kvalitné produkty za rozumné ceny, ktoré naozaj fungujú?

Spaľovače tukov sú výživové suplementy, ktoré sa zameriavajú na zníženie telesnej hmotnosti. Avšak ich účinnosť nie je spôsobená len samotným užívaním tabliet ale celkovým životným štýlom, ktorý ich účinnosť podporuje. Pri aktívnom životnom štýle, kalorickom deficite a zdravej strave viete zaručiť, že spaľovače váš telesný úbytok urýchlia. Ako si však vybrať z toľkých produktov kvalitné spaľovače, ktoré vám naozaj pomôžu schudnúť? Prinášame vám pár tipov na kvalitné a overené spaľovače.


GymBeam L-Carnitine

Gymbeam Carnitine

Ide o jeden z najúčinnejších spaľovačov tukov vôbec vo forme prírodnej látky. L-karnitín síce nie je stimulujúcou látkou no napriek tomu má zaručené účinky pri odbúravaní nadbytočného tuku. Taktiež zvyšuje výkon pri cvičení a zlepšuje regeneráciu svalov. Ďalším pozitívnym účinkom je aj to, že znižuje pocit hladu a pomáha v organizme dopraviť tuky do mitochondrií. Tam ďalej dochádza k ich odbúravaniu.

Okrem týchto pozitív má však L-karnitín aj množstvo zdravotných benefitov. Má pozitívny vplyv na kardiovaskulárny systém, urýchľuje regeneráciu a potlačuje únavu organizmu. Prípravok tiež neobsahuje žiadne zbytočné konzervanty, je ľahko vstrebateľný a ideálnou voľbou pre široké spektrum užívateľov.


Scitec HCA Chitosan

Scitec HSA chitosan

Zloženie tohto spaľovača tukov je predovšetkým z dvoch hlavných zložiek, ktorými sú HCA (kyselina hydroxycitrónová) a chitosan. HCA má za úlohu stabilizovať hladinu krvného cukru. Vďaka tomu obmedzuje chuť do jedla a zabraňuje ukladaniu tukov v tele. Druhá zložka chitosan naopak veľmi dobre viaže tuky ešte v žalúdku. Mastné kyseliny priťahuje a bráni ich vstrebávaniu v organizme. Zároveň tiež znižuje hladinu cholesterolu v krvi a prispieva k udržiavaniu jeho optimálnej hladiny.

Tento prípravok sa predáva vo forme želatínových tabliet, jedno balenie obsahuje 100 tabliet. Vďaka tomu je užívanie a aj samotné vstrebávanie samotného produktu omnoho pohodlnejšie. Jeho dávkovanie je diferencované podľa konkrétnej hmotnosti. Užíva sa 30 minút pred jedlom.


Kompava ThermoFit

Kompava Thermofit

Tento spaľovač tukov je zaujímavý najmä svojím prírodným zložením. Zloženie obsahuje komplex bylinných extraktov a tuk spaľujúcich látok. Vďaka pestrému zloženiu tak produkt napomáha k detoxikácii organizmu, zrýchľuje metabolizmus, zvyšuje fyzické výkony. Taktiež napomáha k odburávaniu podkožného tuku, znižuje chuť do jedla a energizuje organizmus.

Prípravok obsahuje aj zložky ako prírodný kofeín, extrakt zo zeleného čaju, či z kôry bielej vŕby. Taktiež v zložení nájdete aj L-karnitín, chróm, či selén. Spaľovač je dobre stráviteľný a rýchlo účinný. Neodporúča sa požívať po 16 hodine. Predáva sa vo forme tabliet, pri čom jedno balenie obsahuje 60 tabliet.


GymBeam Synefrín

Gymbeam synephrine

GymBeam Synefrín patrí do radu termogénnych prípravkov. Dôležitým aspektom samotného spaľovania je teda termogenéza. Prípravok sa teda zameriava na tvorbu tepla v organizme, čím zvyšuje energetický výdaj. Jeho účinnosť je overená či už pri fyzickej aktivite ale aj v pokoji. Jeho ďalšie benefity sú že urýchľuje metabolizmus, podporuje spaľovanie tukov a následnú redukciu hmotnosti.

Prípravok je vyrobený z citrusových plodov. Vďaka tomu sa stará o zvýšenie bazálneho metabolizmu. Aj keď je jeho účinnosť efektívna aj v pokoji, mali by ste si uvedomiť, že pre začatím užívania akéhokoľvek takéhoto prípravku je potrebné si uvedomiť, že ide len o akúsi podporu. Práve preto najlepší výsledok dosiahnete práve v kombinácii s plnohodnotným pohybom.

Čo o nás hovoria zákazníci?

[]