Bezlepkové cestoviny Cornito v akcii od 1,29€ a doprava 🚙 nad 60€ zadarmo.

Inšpirácia na rýchly jednoduchý koláč – najlepšia bezlepková bábovka

koláč vo fľaši

Máte chuť na sladké alebo chcete niekoho potešiť, či čakáte návštevu, pre ktorú potrebujete rýchlo niečo prichystať? Mám pre vás tip na rýchly jednoduchý koláč. Jeho pečenie je čo sa rýchlosti týka neporaziteľné a v chuti vôbec nezaostáva… vyskúšajte koláč vo fľaši!

Aká je najlepšia bezlepková bábovka?

bezlepková bábovka

Jednoznačne banánová bábovka s orechami a čokoládou! Bábovka poteší malých aj veľkých, na desiatu, ku káve či na raňajky. Ale táto s kombináciou voňavých banánov, čokolády a chrumkavých orieškov je naozaj výborná a neodolateľná.

Navyše, ak máte bezlepkovú diétu a hľadáte chutný a jednoduchý bezlepkový koláč, táto bábovka vás určite prekvapí. Na rozdiel od mnohých bezlepkových koláčov sa vôbec nedrobí a nemá tú špecifickú chuť bezlepkovej múky. Namiesto toho chutí po banánoch, orechoch a čokoláde. Akoby to bola jej originálna verzia.

Ako tento rýchly jednoduchý koláč upiecť?

Riešením je koláč vo fľaši! Vďaka nemu je pečenie rýchle, jednoduché a hravé. Celá príprava vám zaberie len približne 5 minút a výsledkom je výborné sladké a voňavé pokušenie.

A čo je to ten koláč vo fľaši? Je to fľaša plná jedinečných ingrediencií, vďaka ktorej dokáže napiecť výborný koláč úplne každý, a to takmer bez roboty. Môžete si ju objednať emailom na kolacvoflasi@gmail.com alebo správou na facebooku – Koláč vo fľaši za uvádzaciu cenu 6 eur, v lepkovej verzii za 5 eur. Balenie je milé a štýlové, preto je koláč vo fľaši vhodný aj ako originálny darček.

Keď už máte fľašu doma, len ju celú vysypete do misy a vymiešate s 2-3 tekutými surovinami podľa návodu. A šup s tým do rúry. Po piatich minútach roboty už len čakáte kedy sa koláč upečie a rýchly jednoduchý koláč je na svete.

Aktuálne je v ponuke Koláča vo fľaši bezlepková bábovka, ktorá je dostupná aj v klasickej lepkovej verzii, ale pridávať sa majú čoskoro aj ďalšie… Ja sa už teším. Vyskúšajte aj vy a neoľutujete 🙂

Čo o nás hovoria zákazníci?

Andrej Laciak majiteľ a redaktor na Bezlepkáč.sk. Už skoro 10 rokov píšem recepty, články, informácie o bezlepkovej diéte.
[]