Bezlepkové cestoviny Cornito v akcii od 1,29€ a doprava 🚙 nad 60€ zadarmo.

Msnacks CHRUMKY

Msnacks je spoločnosť, ktorá sa zameriava na predaj chrumiek a instantných kaší. Spoločnosť je rýdzo slovenská a vznikla vo Veľkých Úľanoch. Medzi základné produkty v sortimente patria predovšetkým kukuričné chrumky, ktoré sa vyrábajú už od roku 1993. Kukurica ako hlavná zložka je známa aj kvôli svojim mnohým benefitom na ľudský organizmus a obsahom dôležitých vitamínov.

Kukuričné chrumky

Msnacks

Chrumky sú z kukurice vyrábané metódou extrúzie. Táto metóda je veľmi vhodná najmä vďaka tomu, že zachováva jej pozitívne vlastnosti. Práve preto sú tieto výrobky vhodné aj pre zákazníkov, ktorí sa zaujímajú o zdravý životný štýl. Tiež sú vhodné pre dietetikov, ale aj pre tých najmenších členov rodiny.

Medzi obľúbené produkty patria aj tie od línie NATUR. Táto línia totiž obsahuje produkty, ktoré sa vyrábajú bez prídavku soli. Okrem klasických kukuričných chrumiek nájdete v sortimente aj chrumky s príchuťou. Tie sú dostupné nie len v slaných príchutiach ale aj v sladkých. Okrem kukuričných chrumiek poskytuje spoločnosť Msnacks napríklad aj ryžové, pohánkové, kukurično-pšenové, ľanové a špaldové chrumky.

Aké typy produktov sú v ponuke?

  • Ochutené chrumky
  • Natur chrumky
  • Baby Chrumky
  • Instantné kaše

Kde chrumky nájdem?

Chrumky môžete nájsť v rôznych známych obchodných reťazcoch: Lidl, Metro, či Coop jednota. Dostupné sú tiež priamo na internetovom obchode Chrumky-pex.sk. Nech už Msnacks chrumky nakupujete kdekoľvek, máte záruku, že kupujete zdravú dobrotu z kvalitných potravín, ktorú si môžete vychutnať bez výčitiek.

Čo o nás hovoria zákazníci?

[]