Bezlepkové cestoviny Cornito v akcii od 1,29€ a doprava 🚙 nad 60€ zadarmo.

Medové cukríky a lízanky BeeLOL

beelol
beeLOL

Medové dobroty beeLOL sú výbornou zdravou alternatívou pre vaše maškrtenie. Všetky produkty od tejto spoločnosti sú vyrábané ručne a s láskou, vďaka čomu máte záruku 100% kvality produktov. Navyše ide o slovenské výrobky, ktoré sa vyrábajú v Trnave už od roku 2010.

Všetky produkty sú vyrábané ručne a spoločnosť myslí aj na životné prostredie. Všetky produkty sú sladené medom prípadne trstinovým cukrom, vďaka čomu ide aj o zdravšie alternatívny obyčajných sladkostí s prídavkom cukru. Všetky suroviny, ktoré sú pri výrobe používané sú prírodné.

V rámci ochrany životného prostredia sa spoločnosť zameriava aj na nákup surovín na výrobu od lokálnych predajcov. Tiež sa snažia eliminovať množstvo odpadu vzniknutého pri výrobe, rovnako ako používať alternatívne obalové techniky pre minimalizáciu odpadu po zužitkovaní produktov.

beelol medové cukrovinky

Produkty beeLOL

V sortimente tohto internetového obchodu nájdete predovšetkým lízanky a cukríky. Lízanky a cukríky sú balené v rôzne veľkých baleniach, ktoré môžu poslúžiť aj ako vynikajúci darček pre malých maškrtníkov. Balenia produktov sú navyše čo najviac ekologické, aby ste mali možnosť nakupovať bez tvorby nadmerného odpadu, avšak nezabúda sa ani na estetickú stránku sladkostí.

Okrem toho, že v sortimente môžete nakupovať produkty v ekologických obaloch, tiež môžete nakupovať aj samotné obaly so širokým využitím. Obalové príslušenstvo môžete využiť aj pri vašich bežných nákupoch v potravinách, alebo môžu slúžiť aj na úplne iné účely.

Tieto medové maškrty vo forme lízaniek a cukríkov môžete nakupovať priamo prostredníctvom internetového obchodu beeLOL.eu. A čo vlastne okrem kvalitného zdravého medu a trstinového cukru obsahujú? Medzi základné ingrediencie patrí tiež citrónová šťava z čerstvých citrónov, sušené bylinky, ovocie, koreniny a prírodné silice.

Nejde o žiadne produkty plné éčok, ktoré zafarbia váš jazyk alebo presladia chuťové poháriky. Chuť je sladká a jemná, sfarbenie je prirodzené a vôňa veľmi príjemná. Značke beeLOL nie je ľahostajné životné prostredie, zamestnanosť v kraji ani zdravie obyvateľov Slovenska. Podporte túto jedinečnú spoločnosť svojim nákupom 🙂

Čo o nás hovoria zákazníci?

[]