Bezlepkové cestoviny Cornito v akcii od 1,29€ a doprava 🚙 nad 60€ zadarmo.

Kleis – dovozca bezlepkových potravín Schär

Kleis dovozca bezlepkových potravín

Nákup bezlepkových potravín by nebol možný bez kvalitných distribútorov a dovozcov, ktorý sa starajú o dostatok sortimentu na slovenskom trhu. Medzi takéto spoločnosti patrí aj firma Kleis, ktorá sa zameriava na distribúciu a dovoz produktov Schär. Tieto produkty sú známe najmä vysokou kvalitou a skvelou chuťou, ktorá je takmer na nerozoznanie od klasických produktov obsahujúcich lepok.

Kleis s.r.o.

kleis

Spoločnosť Kleis pôsobí rovnako na slovenskom aj českom trhu, kde distribuuje kvalitné produkty značky Schär. Prináša tak celiatikom obrovské spektrum možností, ktoré určite pri konzumácii sladkých maškŕt, či kvalitných náhrad bežných potravín s obsahom lepku ocenia. Spoločnosť funguje už od roku 2003 a koncept vzniku sa viazal priamo na distribúciu svetovo známych bezlepkových potravín, ktoré boli v tomto období na slovenskom trhu úplne nedostupné.

Hotové bezlepkové potraviny a ostatné výrobky Schär majú maximálnu hodnotu lepku 20 miligramov na kilogram sušiny. České normy povoľujú obsah až desaťkrát vyšší, čiže ide o potraviny pre celiatikov kompletne bezpečné. Okrem toho, že potraviny Schär sú vhodné pre celiatikov, väčšina produktov tiež neobsahuje laktózu, vajcia, mlieko, či sóju. Sú teda ideálnymi potravinami aj pre ľudí s mnohými ďalšími stravovacími obmedzeniami.

Nákup bezlepkových potravín

Pri bezlepkovej strave je nesmierne dôležité sledovať si zloženie potravín, aby ste neskonzumovali nadmerné množstvo lepku. Lepok je pre celiatikov veľmi ťažko stráviteľný a spôsobuje nesmierne množstvo zdravotných ťažkostí spojených predovšetkým s poruchami tráviaceho traktu. Produkty Schär sú skvelou voľbou pre celiatikov pretože medzi nimi nájdete múku, pečivo, cestoviny, sušienky a cereálie, či rôzne špeciality.

Aj napriek tomu, že je vaša strava obmedzená si môžete zamašrktiť, skúšať nové recepty a byť v kuchyni kreatívni. Produkty Schär môžete nakupovať v zdravých výživách, DM drogériách, ale aj rôznych supermarketoch. Predajne produktov Schär môžete prehľadávať priamo na stránkach Kleis.sk v sekcii miesta. Na nákup ale tiež vo veľkom odporúčame aj špecializované internetové obchody. Medzi internetové obchody s ponukou produktov Schär patrí aj Bezlepkac.sk.

V našom sortimente nájdete rôzne produkty zo širokého spektra kategórií. Doprajte si chuťovo znamenité, nutrične vyvážené a kvalitné bezlepkové potraviny. Nákup na Bezlepkaci je nesmierne jednoduchý a môžete ho realizovať priamo z pohodlia vášho domova. Užívajte si výhody, ktoré vám nákup cez internet ponúka a nakupujte na slovenskom trhu relatívne ťažko dostupné produkty úplne jednoducho.

Aké sú vaše obľúbené bezlepkové potraviny? Aký je váš obľúbený spôsob nákupu? Podeľte sa s nami o vaše názory v komentároch!

Čo o nás hovoria zákazníci?

[]