Bezlepkové cestoviny Cornito v akcii od 1,29€ a doprava 🚙 nad 60€ zadarmo.

Bezlepkové potraviny Bezlepka.sk

Bezlepkové potraviny Bezlepka.sk

Bezlepkové potraviny dnes zažívajú obrovský trend, pretože sa rapídne zvyšuje počet obyvateľov, ktorí trpia celiakiou. Celiakia ako takú je možné riešiť výlučne prostredníctvom kvalitných bezlepkových potravín. Kúpa bezlepkových potravín je možná prostredníctvom mnohých kamenných predajní, predovšetkým špecializovaných predajní zdravej výživy. Rovnako však môžete tieto produkty nakupovať aj na špecifických bezlepkových e-shopoch akým je napríklad aj Bezlepka.sk.

Bezlepka.sk potraviny

Bezlepkový internetový obchod Bezlepka.sk sa, už ako samotný názov prezrádza, špecializuje na predaj produktov bez obsahu lepku. Fungovanie internetového obchodu je založené na báze dvojtýždňových objednávok. To znamená, že sa objednávky sa zhromažďujú každý nepárny týždeň, konkrétne do stredy 24:00. Po tomto termíne sú prijaté objednávky súčasťou najbližšieho dovozného termínu.

Dovoz tovaru sa vzťahuje vždy na párny týždeň. V sortimente tohto internetového obchodu nájdete aj produkty nemeckého pôdu, pri ktorom môže byť doba dodania o niečo dlhšia. Dovoz tovaru sa realizuje výlučne kuriérskou službou DPD. Mrazené produkty nie je možné prepravovať a na ich kúpu je nevyhnutný osobný odber.

Objednávka

Vytvorenie objednávky je veľmi jednoduché a prakticky tak viete urobiť behom pár kliknutí. Pri vytvorení objednávky postupujete rovnako ako pri nákupe na akomkoľvek inom internetovom obchode. Po prijatí objednávky budete automaticky oboznámení ohľadom doručenia produktov. Balík je vždy odosielaný na dobierku a o prípadných zmenách ste vždy dostatočne vopred informovaný. Veľmi dôležité je pri objednávke sledovať kalendár objednávok, aby ste sa vyhli čakaniu na balíček po dobu 2 týždňov.

objednávka

Bezlepkové potraviny

Možno sa zamýšľate prečo je výhodné nakupovať bezlepkové potraviny na internete, keď sú rovnako dostupné aj v kamenných obchodoch. Výhod internetového nákupu je mnoho. Medzi základné patrí široký sortiment aj ťažko dostupných produktov, rýchlosť nákupu a možnosť neobmedzeného nakupovania bez otváracích hodín.

Bezlepkové potraviny sú aj našou doménou, pretože chceme celiatikom ponúkať čo najlepší výber, aby sa ani pri bezlepkovej strave nemuseli neustále obmedzovať. V našom sortimente nájdete množstvo sladkých a slaných bezlepkových maškŕt, rovnako ako aj produkty na každodenné používanie a prípravu jedál vo vašej bezlepkovej kuchyni. Náš sortiment neustále rozširujeme, aby ste si mohli nájsť na našich stránkach vždy to, na čo máte momentálne chuť.

Vo všeobecnosti je ale dobré poukázať, že nákup bezlepkových potravín je v súčasnosti veľmi dobrou voľbou. V kamenných predajniach často nemáte dostatočný výber a pri nákupe na internete si môžete nájsť všetky dôležité náležitosti, ktoré sa vášho stravovania týkajú. Nákup si môžete dôsledne premyslieť a rovnako si môžete vybrať zo širokého spektra internetových obchodov, prípadne aj tých špecializovaných akým je napríklad aj náš Bezlepkac.sk.

Bezlepkac.sk pre malých aj veľkých bezlepkáčov

Náš web sa v prvých rokoch venoval výlučne sprostredkovaniu informácií ohľadom celiakie, tipom na recepty a skvelé bezlepkové produkty. V súčasnosti vám už ponúkame viac a to aj konkrétne produkty, ktoré si môžete priamo cez náš e-shop objednať k vám domov. Nákup je rýchly a jednoduchý a preto niet pochýb, že si náš internetový obchod zamilujete. Pozrite sa aké produkty môžete nakupovať v jednotlivých sekciách a vyberte si vášho favorita.

Čo o nás hovoria zákazníci?

[]